چون وقتم برای نوشتم محدود هست صاف میرم سر اصل موضوع.

پیرو این پست لیلی جونم مامان فراز، می خوام بگم آرزوی محال من اینه که یه روز فرشته مهربون اون چوب جادوش رو بهم قرض بده و من 3 سوت میرم یکی از  روش درست میکنم و بعد هر روز برای انجام کارهام ازش استفاده میکنم. مثلا یه دور تو هوا می چرخونم و از دور دردانه رو که پی پی کرده نشونه میرم و دینگ میبینم که شسته شد و پوشکش هم عوض شد. یا وقتی می خواهیم بریم بیرون، باز دردانه رو نشونه میرم و دینگ لباس هاش عوض میشه و شال و کلاه پوشیده میشه.یا برای انجام کارهای خونه که جون میده... فعلا امکان داشتن خدمتکار یا پرستار ندارم ولی داشتنش یکی از آرزوهای شیرین من هست که اینقدر برای انجام کارهای خونه تنبلم... حتی دلم می خواد وقتی میام خونه لباسم رو دربیارم بدم دست خدمتکارم تا اینکه خودم مجبور باشم برم بذارم سر جاش.

یعنی برای من که از کار خونه اصلا خوشم نمیاد خانه داری در حد شکنجه و مرگ تدریجی هست.از این به بعد بعنوان یه آدم تنبل می تونین منو مثال بزنین.

/ 9 نظر / 19 بازدید
Name

ssssssssssssssssssss

مامان الیانا

wowعزیزم تا این حد نهههههههههههههه[تعجب] ول یداشتن یه چوب جادو فکر خوبی بودا[قلب]

مریم مامان ماکان

کاش میشد این آرزوها به حقیقت بپیوندد واقعا لباس بچه عوض کردن سخته خصوصا وقتی ناآروم باشه بوس

هاله مامان ارشیا

دقیقا منم مثل تو هستم و دلم میخواد همیشه یه کلفت پشت سرم راه بره اما کووو[رویا] من همیشه میگفتم این غول چراغ جادو کاشکی واقعی بود[خنده]

مامان فراز

آی گفتی، علی الحساب این آرزو عاقلانه تر از آرزوی منه. بعد هم اگه یه چوبی باشه تو هوا بجرخونیم و بعد اجی مجی کنیم و بعد این مراحل، صورتمون بزک بشه و موهامون هم شونه و بچه هم دور دهنش مرتب و شیک و اینها که دیگه نور علی النوره[چشمک][نیشخند]

شيرين

سلام پروين جان. خوبي؟ كياراد گل باهوشم خوبي. با خوندن پست قبليت به فكر افتادم يك ست وسايا تعميري بچه گانه براي آيين بخرم. ممنون از مطالب خوبت در اين وبلاگ و وبلاگهاي ديگه ات. كياراد گلم رو ببوس.

bahar

آی گفتی ... بنظر من زن خوشبخت کسیه که یه کارلوتا داشته باشه:)