پارسال در چنین روزی.........

پارسال در چنین روزی موضوعی برایم آشکار شد که تا مدتها شوکه شده بودم. خیلی زیاد خوشحال بودم و البته گیج هم.

پارسال در چنین روزی عصر حدودای ساعت 7 نتیجه مثبت روی بیبی چک گواه حضور فرشته ای را میداد که مدتی بود در دلم لانه کرده بود و من جدی نگرفته بودمش. قطره زلال بهشتی در دلم چکیده بود. چنان پر رنگ بود که نمی شد منکرش بود. او آمده بود بدون شوخی. صد البته با دعوت رسمی ما آمده بود. اولین بار که روی صفحه سونوگراف دیدمش دلم لرزید از شادی، ولی تا پایان دوران بارداری هر بار که  میدیدمش بنظرم میامد روی صفحه تلویزیون دارم فیلم میبینم. باورم نمی شد کیاراد عزیزم است. تا اینکه در روز موعود واقعی بودنش را دیدم. پسر دوست داشتنی ما دنیا آمد و شد همه زندگی من و کریم. پسر نازنینم را بینهایت دوست دارم. زمانی که برایش لالایی میخوانم و او چشم میدوزدبه چشمانم، میمانم که چرا نمیتوانم بفهمم که چه اندازه عمیق است این حس دوست داشتن. شاید به عمق چشمان زلال کیاراد عزیز من باشد.

از میان اینهمه عکسی که دارد برایم اولین عکسش بعد از تولد زیباترین است. همیشه با خودم  بهمراه دارم و هر بار که نگاهش میکنم، مست معجزه خلقت آدم میشوم.

الهی این قطره های زلال بهشتی را به دامان کسانی که آرزویش را دارند بچکان. آمین

/ 14 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تارا

سلام دوست خوب من به راستی که این موهبت الهی بهترین رحمت الهی ست که به دامان مادران میگذارد... ببخشید خیلی وقته بهت سر نزدم خیلی درگیر بودم و وقت اومدن به خونه گرمت نبود امیدوارم منو ببخشی هر چند اینقدر مهربونی که به خونه ام میایی بدون گله ... فدات کیارد عزیز رو ببوس

ساناز

الان کیاراد عزیزم بهتره؟ ببخش خیلی تاخیر داشتم .زودتر از اینها باید میومدم بهت سر می زدم.اما خودت می دونی بچه داری یعنی چی دیگه؟ [چشمک][چشمک] وای پروین جون باور می کنی که این معجزه خدا تو دل تو بوده.منکه هر وقت به هلن نگاه می کنم در عجبم که این موجود کوچولو چه جوری تو شکم من رشد کرده.

ساناز

پروین جون مرسی از راهنمایی خوبت.راهی که گفتی را امتحان می کنم.دعا کن در مورد منهم جواب بده.از دور خودت و کیاراد خوشگلمو می بوسم.[ماچ][ماچ]

ساناز مامان دانیال

پروین جان چشم به هم بذاری تولد 1 سالگیش هم میاد و میره به امید روزهای خوب

مادر یاس کوچولو

سلام عزیزم ممنون که به یاس من لطف داری. نی نی شمام زنده باشه زیر سایه ی شما 120 ساله بشه[گل]

نسرین

آمین عکساش رو نمی زاری ما هم ببینیم؟[قلب]

نسرین

به خاطر لینک هم ممنون پروین عزیزم[ماچ]

مامان فراز

منتظر روزای قشنگتری هم باش. روزی که چاردست و پا میره، یا راه می افته. هرچند معتقدم تولدش از نظر اهمیت تاثیر گذازتر از همۀ اینها بوده.

مهسا

من فضولم دیگه چه می شود کرد : چرا پست عکس های کیاراد حذف شد ؟؟؟؟[سوال] البته من که تو ریدرم دارمش [نیشخند]