هفته 38ام

سلام دوست های عزیزم

پسر کوچولوی نازنین ما فول ترم شد و دیگه هر زمان که تصمیم بگیره بیاد هیچ مشکلی براش پیش نمیاد و ما هم مشتاقانه منتظرشیم. 

و اما اسمی که ما برای دردانه زندگیمان انتخاب کردیم کیاراد هست که تو وبلاگ خودش توضیحات بیشتری داده شده. راستی خوشحال میشم نظرتون رو در مورد اسم پسرم بشنوم. 

 امروز اولین روز ازهفته ۳۸ ام است و من سعی میکنم ذهن خودم رو به طریقی مشغول کنم بلکه این روزها هم بگذرند.   نمیدانم شاید هم بهتر باشد سرعتم رو کم کنم و اجازه دهم خاطره این روزهای باارزش و تکرار نشدنی در تک تک سلولهایم ثبت شود.

طبق قراری که با استادم گذاشته ایم من باید نوشتن پایاننامه ام رو شروع کنم و بطور مرتب برایش ارسال کنم تا بتوانم اخر این ترم ( حدودا عید نوروز) دفاع کنم. در طول ترم هم اگرنیاز به انجام آزمایشهای تکمیلی باشد ِ میتوانم از بچه های لیسانس یا فوق لیسانس که همه مجردند و کلی وقت آزاد دارند بخواهم که برایم انجام دهند. برام خیلی جالب هست که استادم مدام تاکید میکنه که تو با بچه نمیتونی زیاد وقت بگذاری و از طرفی اینا (منظورش بچه های لیسانس یا فوق لیسانس هست ) هم وقتش رو دارن و هم برای خودشون هم خوبه!!! پس کارهای عملی اگه داشتی بسپار به اینا که بتونی بموقع دفاع کنی. اما من یه جورایی از اینکه کار خودم رو بندازم گردن کس دیگه ای حس خوبی پیدا نمیکنم.

تمام سعی ام رو میکنم که زیاد وقت تلف نکنم!!

پس فعلا بای بایبای بای

/ 17 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست من

بواسظه بیماری مادرم چند روزی همراه ایشون بیمارستان بودم و الحمدالله بهبودی حاصل شد[لبخند]

دوست من

سلام.................[قلب] خوبی؟ خوشحالم که به سلامتی تا اینجای بارداری را پشت سر گذاشتی[دست][گل][گل] و انشالا بزودی کیاراد عزیز رو در آغوش بکشی[گل] من نبودم و دلم برای اینجا و شما تنگ شده بود[قلب]

lili

سلام پروین جون.[گل] چه اسم زیبا و مناسبی.[لبخند] تبریک میگم عزیزم. خیلی دلم میخواد هر چه زودتر اولین عکس رو از کیاراد دوست داشتنی ببینم. عزیزم[بغل]

ری را

سلام . ممنون از اینکه به کلبه ی ما سرزدین. اسم قشنگی هم انتخاب کردین مبارک باشه . ما هم بالاخره داریم یه تصمیماتی میگیریم . ولی خوش به حالت هفته ی 38 یعنی تا چند روز دیگه فرشته ات رو می بینی . موقع زایمان دعا برا دوستا فراموش نشه ... امیدوارم که زایمان خوب و راحتی داشته باشی .

مامان هنا

آخی به سلامتی...ماهم منتظریم حسابی مراقب خودت و بالامیز باش![چشمک][قلب]

دوست من

[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [گل]

دوست من

دوست خوب و نازنین سلام کجایی؟ امیدوارم سالم و کامیاب باشی[لبخند][قلب][گل]