اولین بوسه عاشقانه من و دردانه ام

دیروز عصر کیاراد داشت با اسباب بازیهاش بازی میکرد و من پشت سرش نشسته بودم که اگر افتاد بگیرمش. یک آن متوجه حضور من شد، برگشت به صورتم نگاه کرد و در حالی که از شادی و هیجان پیدا کردن من چشم هاش برق میزد، دهانش رو باز کرده بود و داشت خودشو می چرخوند و میکشید بالا که برسه به صورتم. صورتم رو پایین آوردم و کیاراد عزیز من با دهان باز که آب دهانش جاری بود!!! دهان و گونه ها و بینی و چشم ها  و کلا همه صورت من رو خیس کرد. انگار میخواست منو بخوره. کلی کیف کردم از این احساس لطیف پسرم نسبت به من و هنوز هم لذت اولین بوسه پر احساسش قلبم رو پر کرده از خوشی.

گاه وسط بازی دستشو میاره جلو که صورت منو بگیره و یا دلش میخواد گاز بگیره، ولی دیروز کاملا متفاوت از این ها بود.


در زبان ترکی اصطلاحی داریم که میگیم "میرتینین باشی یاریم دی" که معادل دقیقش رو نمیدونم چی بگم ولی اگه کسی خیلی شاد و شنگول باشه و همش دلش بازی و شیطنت و هیجان بخواد این اصطلاح رو در موردش بکار میبرن. حالا این در مورد کیاراد صدق میکنه. اکثر اوقات با چشم های خندان نگاهم میکنه و آماده جرقه ای برای هیجان و خندیدن هست.

 

/ 4 نظر / 11 بازدید
40تیکه

اوخی. نازی. بعضی وقتا زبان فارسی تو این معادل ها کم میاره. ما اسم این نوع بوسه ویژه رو گذاشتیم بوس تفی![چشمک]

تارا

سلام عزیییییزم لان دوبار هیجان زده ام کردی اولی با این حرفهای دلگرم کننده و انرژی بخش که تو وبلاگم نوشته بودی و بدون که با این نوشته هات انرژی عجیبی در من جاری میشه و احساس می کنم کنارمی و صداتو می شنوم و انگیزه ای برای ادامه پیدا میکنم... دوم اینکه با آمدن به اینجا و با بوسه کیاراد دلم قیل ویلی رفت و یه احساس غیر قابل وسوی تو من موج زد و شاید باورت نشه که تنم لرزید از این عشق پاک ... فدای کیاراد و مامانیش

لیلی

بابا ما هم ترکیم ها... کلی خوش خوشانمون شد از این حس لطیف گل پسر....ببوسینش....

سلام