باورم نمیشه که من الان یه مامان هستم!!!!!!

سلام دوستای عزیز و مهربونم, یک دنیا ممنونم از محبت تک تک شما. من و کیاراد و بابایی حالمون خوبه.

الان کیاراد جونم خوابیده و من با اینکه به شدت خوابم میاد خواستم هم تشکر بکنم از شما و هم عکسهای نی نی خان تپلم رو براتون بزارم که در مورد عکسها موفق نشدم. سعی میکنم امروز هر طور شده عکس بزارم. (یه عکس تو پروفایل وبلاگ کیاراد هست الان.) 

این تپل خان من با وزن ۴٣٠٠ گرم و قد ۵٧ سانتی متر متولد شد. ( لباسهای سایز ۵٠ براش کوچیکه از الان!!) قصه تولدش رو حتما مفصل تعریف میکنم, فقط اینو بگم که من فکر میکردم زایمان طبیعی ١٠ برابر بیشتر از این سخت باشه ولی به طرز باور نکردنی به نظرم آسون اومد!!!!

این روزا به این فکر میکنم که کاش خدا موقع زایمان ٢ تا دست اضافی هم به مادرها میداد تا مجبور نشن نی نی نازنینشون رو از خودشون جدا کنن. من که دلم میخواد همش بغلم باشه. میدونم شاید عجیب به نظر برسه ولی این کوچولو ها مثل جادو گرهای کوچولو مامان و باباشون رو جادو میکنن و من و کریم هم به جادوی نی نی مون دچار شدیم. 

کیاراد یه حالت خاصی برای خوابیدن داره که عاشقش هست و من اسم این حالت رو گذاشتم پوزیشن قطره!! وقتی روی سینه و قلبم بغلش میکنم, طوری که سرش به سمت عقب و رو شونم هست, فورا پاهاش رو جمع میکنه رو شکمش و سرش رو میاره پایین و دستهای کوچولوش رو میذاره زیر چونش, شکل جنینی به خودش میگیره و میشه درست مثل یه قطره زلال که از بهشت چکیده روی قلبم و من دلم نمیخواد از خودم جداش کنم!!!!

باز هم ممنون از تبریک ها و اظهار محبت شما دوستان بسیار خوبم.ماچلبخند

تا پست بعدی بای بایبای بای

/ 16 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
alfred1

سلام عزیزم خیلی خیلی خیلی ... تبریک میگم به تو و بابایی. و به قطره کوچولو که بالاخره روی دل مامانی چکید. توصیفت عالیه . واقعاَ همینطوره .این کوچولو ها قطره‌های عشقند و تجربه‌ی عشق بی قید و شرط را برای مادرها به ارمغان میارند.[ماچ][ماچ][ماچ][بغل][بغل][بغل][گل][گل][گل]

ونوشه مامان سارا

مبارکه مبارکه مبارکه .....خیلی خوشحالم ماشا...رستم به دنیا آوردی براش اسپند دود کن حسابی [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

بهاره

چه خوب که راحت بوده بازم تبریک

نازی

تبریک میگم عزیزم .انشالله به سلامتی[ماچ]

نونوش

آخی نی نی امود .مبارکه ؟ ببینیم چطور شده که میگی زایمان واست راحت بوده ؟ اونم با پسر به این درشتی !!!!

نندی

مبارکه! ایشاللا خوش قدم باشه![گل]

مریم

واي خدای من! پس بالاخره اومد! مبارکه. من فعلا خیلی ذوق زده شدم.هنوز این پستو نخوندم. خیلی خیلی خیلی مبارکه.[ماچ][ماچ][ماچ][گل][گل][گل]

mina kiani

تبریک میگم [دست][دست][دست][دست][گل][گل][گل][گل] که مامان شدی

مامان محمود

مبارکه پروین عزیز. ماشالله به این پسر قد بلند. خیلی خوشحالم که تجربه خوبی با زایمان داشتی حتما حتما زود بیا تعریف کن. روی کیاراد جون رو ببوس :)

دوست من

سلام و صد سلام به روی ماه مادر خانم خسته نباشی الهی به سلامتی [گل]