جرا...

مدتی است که می خواهم یک سوال را اینجا مطرح بکنم. خوشحال میشوم شما هم نظر خودتان را چه در وبلاگ شخصی تان و چه در بخش نظرات این وبلاگ بیان بکنید.

سوال این است:

چرا وبلاگ مینویسید؟

مثبت ترین اثر وبلاگ نویسی در زندگی شما چه بوده است؟

میدانم که ٢ تا سوال مطرح شد ولی هر دو در یک جهت هستند نه؟

در پست بعدی من هم جواب خودم را خواهم نوشت.

 

پیشاپیش ممنونم

 

* وبلاگ  کیاراد توسط بابا کریم به روز شده.

/ 10 نظر / 6 بازدید
نندی

من نوشتن رو دوست دارم و وبلاگ جاییه که احتمال خوانده شدن هم هست و خوانده شدن یکی از لذت های مخفی نوشتنه! با وبلاگ دوست های خوب فآدم های جدید و جالب هم پیدا کرده ام. در مورد شیر دادن هم مصرف آب من صد برابر شده بود. یادم است عید که طاها سه ماهش بود از صبح رفتیم عید دیدنی و شب برگشتیم و من همه جا چایی خوردم.اما تا شب دستشویی نرفتم!!!

هنا

من هم همین هایی که نندی گفت! خیلی تنوع آدم ها برام جالب و نکته آموزه. اینطوری خودم رو بهتر می پذیرم و راههای زیادی برای بودن جلوی روم می بینم. امکان این همه ارتباط در دنیای واقعیت مخصوصا وقتی در غربت بودیم برام خیلی کم بود.

مهسا

من چون دوست دارم با عده ی زیادی در ارتباط باشم و اینکه دنیای مجازی رو دوست دارم و دیگه اینکه با نوشتن تو وبلاگ احساس سبکی می کنم و کلا یه احساس خوب بهم میده . حالا ببینم اصلا اومدی ببینی من آپ کردم ؟

شایلی

اول اینکه تبریک به خاطر یکی از دفاعها خدمت خانوم دکتر عزیزمون... راستش من اولین و عمده ترین هدفم ثبت خاطرات شاینا اونهم به صورت مصور بود مثل اینکه بخوام هزاران عکسشو منظم کنم و واسه هرکدومشون یه خاطره بنویسم اگه وبلاگ نیود این کارو حتما پاورپوینت میکردم... وقتی وارد دنیای وبلاگی شدم ارتباطاتم گسترده تر شد و دوستهای خوبی پیدا کردم که خیلی هم از خیلی دوستهای قدیمیم بهم نزدیک تر شدند چون شرایطمون کاملا مشابه بود و مهمترین اثر مثبتش هم همین بوده چون دنیای تنهاییمو تو غربت پر کرده... البته وبلاگ شاینا تو خونواده هامون هم طرفدار داره و همه مو به مو و آنلاین ازمون باخبرند...

لیلی

من دلیلم ارتباط با کسی بود که دیگه اینجا نیست و گوش شنوایی نداره. می خواستم درد و دل کنم که کردم. حالا هم همونه جز اینکه دلم می خوام خاطرات بزرگ شدن پسرم جایی ثبت بشه. و خوشحالم که وبلاگمه وگرنه شاید حوصله ادامه شو پیدا نمی کردم.

هاله مامان ارشیا

من هدفم عزیزم ثبت کردن خاطرات ارشیا هست تازه خیلی هم افسوس میخورم که دیر نوشتم[ناراحت]و دوم اینکه واقعا پیدا کردن اینهمه دوست در تمام دنیای اطرافم برایم بسیار جالب هست.کیاراد رو ببوس[ماچ]

صبا

سلام یروین جونم! هدف من از نوشتن و وبلاگ نویسی این بود که از تنهایی دربیام و از عوارض این تنهایی هم خلاص بشم.با بدبینی فکر میکردم نشه اینجا دوستی ییدا کرد ولی خداروشکر کلی دوست خوب مثل شما ییدا کردم.و به هدفم رسیدم

مامان شنتیا

من نوشتنو خیلی دوست دارم. همچنین تبادل نظر رو. خیلی خوبه که آدم با عده زیادی از قشرهای مختلف و از ملیت های مختلف یا سطح سواد و دانش مختلف در ارتباط باشه و از تجربیاتشون استفاده کنه. در ضمن وبلاگ نویسی یه جور سرگرمی هم هست. راجع به پست قبل هم (ببخشید که دیر نظرمو می گم) این کاملا طبیعی هست که مادر موقع شیر دادن تشنه بشه. و دکتر تاکید می کنه که موقع شیر دادن کنار دست مادر حتما نوشیدنی قرار داشته باشه. بهترین نوشیدنی موقع شیر دادن آب هست و بعد چای. خوردن شیر و یا انواع آب میوه هم خوبه.

آزاده

من تقریبا از سال 82 شروع کرده بودم به وبلاگ خونی. ولی خودم همیشه با نوشتن مشکل داشتم و ازش فراری بودم. بعد یک روز با وبلاگ نونوش و ناگفته‌های مادران آشنا شدم و به ذهنم رسید چه خوبه که من هم یک وبلاگ داشته باشم و هم حرفهام رو توش بزنم و هم لحظات محمدعلی رو ثبت کنم. و البته پیدا کردن دوستهای خیلی خوب وبلاگی باعث شد که به اینکار تشویق بشم.