فکرهای این روز هایم

باز این روز ها موضوعات مختلف به ذهنم هجوم میارن و دلم میخواد که بیام بنویسمشون. ولی کو فرصت؟!!  از یک طرف به شدت درگیر پایاننامه ام هستم و از طرف دیگر دلم میخواد کیارد پیش خودم باشه این روزها، تازه از اون یکی طرف (!!) هم خونه که همیشه درهم برهم هست. روح درد میگیرم با دیدن این اوضاع.

از اسلاید هام بگم که استادم اعتقاد داره باید آنقدر واضح باشه که هر کسی حتی در رشته غیر مرتبط براحتی موضوع دستگیرش بشه. البته درست میگه، فقط مسئله اینه که چرا تازه یادش اومده که بهتره من اسلاید هام رو یه مقدار!! تغییر بدم. این تغییرات از تغییر فونت توضیحات گراف ها هست تا تغییر کل گراف به مدل دیگر. و در یک جمله یعنی همه چی از اول که جمعه پیش یادش افتاده به من بگه. و اینه که من هر چی خوشی دیده بودم تو این دوره با اینهمه کلافگی داره عوضش در میاد.

از کیاراد بگم که دندونش شده 2 میلیمتر. جالبه که من فکر میکردم دندون بچه عرض یکی دو روز کامل بزرگ میشه!!

راستی اون دندون برفکی ها طبق آخرین اطلاعات من که کریم از اینترنت سرچ کرد و گفت کیست های کوچولوی سفیدی هستند که کمی سفت بوده و سرشون گرد هست. 70 تا 80 درصد بچه ها دارند. کاملا نرمال هست و خودبخود بوجود میاد و بعد از بین میره. خیال منم راحت شد.

نمیدونم تو این هوای سرد این بچه مدرسه ای ها که دامنشون رو تا 20 سانت بالای زانوشون بالا میکشن سرما رو حس نمیکنن؟!! ( فکر میکنم کش دامنشون میرسه به زیر گردنشون بس که عمدی بالا میکشن) من از روزی که اومدم اینجا هر سال زمستون با دیدن اونا احساس پیری شدید میکنم.!!

چرا من هر بار که میرم مهد و میبینم جلوی بینی کیاراد یه کم فین هست احساس گناه میکنم و صحنه ای رو تصور میکنم که داره شدیدا گریه میکنه! در حالی که میدونم وقتی روی شکم میخوابه و بازی میکنه هم فینش میاد.

گلوم داره میسوزه. یعنی دارم سرما میخورم و نگرانم نکنه کیاراد هنوز خوب نشده دوباره از من بگیره؟

چطور میشه که ذهن این ژاپنی ها اینقدر منظم کار میکنه. (کسانی که سرشون به تنشون می ارزه رو میگم جوونای الاف (دیکته اش؟!)رو نمیگم). انگاری که از بچگی کوک شده اند!

میدونین که نظم در غذا خوردن هم باعث سلامتی و طول عمر هست. همه جای ژاپن نهار ساعت 12 تا 1 ظهر هست و شام 6 تا 7 عصر. اکثر خانواده ها برای صبحونه غذای گرم میخورن. البته غذای شب مونده نه. صبح مامان خانومی خونه پا میشه و برنج و سوپ درست میکنه. برنج همیشه تو پلوپز پخته میشه و سوپشون هم 10 دقیقه ای حاضر میشه. میمونه مخلفات که بسیار متنوع هست و من نمیدونم که برای صبحونه چی میخورن. من عاشق این مخلفاتشون هستم مخصوصا سبزیجات دریایی که اول ها با تصور جلبک بودنشون با اکراه نزدیک میشدم به غذا ولی الان عاشقانه.

کیاراد الان تو بغلم خوابیده و من میخوام از این فرصت استفاده کنم و به اسلاید هام برسم.

راستی میدونین کیاراد با اینکه میتونه غلت بزنه ولی تا ضرورت احساس نکنه انجام نمیده و بجای غلت زدن به مرکز باسن دور خودش میچرخه. البته وقتی رو شکم هست. در حالت خوابیده به پشت هم یه جورایی یه وری میشه و جابجا میشه. چند شب پیش اومده بود رو تشک من!! یعنی پاهاش رو تشک خودش بود و تنش رو تشک من. (ما رو زمین میخوابیم 3 تایی)

فعلا بای بای

 

 

/ 16 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لی لی

سلام خانومی. فکر میکنم ژاپنی ها سالم ترین غذاها رو مصرف میکنن. امیدوارم کار اسلایدها هم به خوبی انجام بشه. بووووووووووس[ماچ][گل]

صبا

مرسی از محبتت.همیشه با حرفهای مثبتت روی من تاثیر گذاشتی و دید منفی منو از بین بردی.خوشحالم که شما به من سر میزنی و راهنماییم میکنی.کیاراد رو ببوس[ماچ][قلب][قلب][گل]

40تیکه

ای بابا بچه ها همه تو این فصل مفشون آویزون تقصیر کسی هم نیست. [چشمک] عذاب وجدان نداره خانومم.

هنا

پروین جان شرمنده این دختره بخوابه برمیگردم.

ساناز

مرسی از راهنمایی های خوبت در مورد علامتهای گریه.به قول خودت باید یه کوچولو بیشتر دقت کنم. حالا خوبه اینایی که گفتی دختر مدرسه ایی هستند .من موندم اون بزرگ بزرگ ها تو این سرما یخ نمی کنن با دامن کوتاه!!!!!!!!! کیاراد گلمو حسابی از طرف من بچلون و ببوسش.[ماچ][ماچ]

هنا

http://www.akamama.co.jp/ پروین جون این یکی از اونهاست...اگر سرچ کنی باز هم پیدا میکنی.

ساناز مامان دانیال

سلام پروین جان ممنونم بایت لینک راستی من هم تو این فیلمها نگاه میکنم میبینم خدایی این اصلا پارچه برده برای دوخت بعد به خودم میگم بابا این فیلمه حالا نه میبینم راستی راستی ما فیلمیم [نیشخند] دندون 2 میلی متری مبارک بابا همچین خبرا هم نیست دانیال الان 1 ماهه شایدم هم بیشتر تازه دوتا عاج از دندون های اسیا که داشت در میومد در اومده یعنی 4 تا دندون با هم هر کدوم 2 سرش زده بیرون 2 سر دیگه اش مونده

دوست من

خوبه........! لذت بردم از همه جا و همه چي مفيد . كوتاه . جامع. خوشحال شدم از دريافت حال و روز شما و كياراد جون عزيز[گل]

نسرین

هزار تا بووس به خودت و کیاراد نازنین[ماچ]

تارا

سلام گلم انشالله موفق باشی کیاراد جون رو ببوس .... من به روزم[گل]