شیرین کاریهای کیاراد و مهمون های تولدش

.

.

.

من: کیاراد دوست دارم.

کیاراد: لباش رو جمع میکنه و با صدای شیرینی میگه "مماچچ" یعنی میبوسه.

من: کیاراد خیلی دوست دارم.

کیاراد: به همون روش قبل بوس میکنه و دستش رو میبره بالا که یعنی خیلی.

- الله و اکبر گفتن کیاراد که خلاصه میشد در پشت سرش قرار دادن دستاش و گفتن "آآآآ" ، از دیروز ترکیب شده با خم شدن در حالت نشسته و پیشانی رو زمین گذاشتن! که البته بعد از مراسم پشت سر بردن دستاش انجام میشه.

- بسته پوشک کیاراد رو زمین هست و کیاراد داره باهاش ور میره. روی بسته عکس یک مامان مهربان با موهای بور هست که با کودک شاد و تپلش داره بازی میکنه. کیاراد نگاهشون میکنه، دست میکشه رو صورت کودک و بوسش میکنه.

من دارم به این فکر میکنم که آیا از بچه خوشش اومد یا متوجه رابطه عاطفی اونا شده و مثل حالتی که وقتی بهش می گم دوست دارم،و منو میبوسه بوسیده.

- لباس هاش رو میشناسه و میدونه که کلاه برای سرش هست و کفش برای پا و بلوز برای آستینش و شلوار برای پاش و پوشک برای باسنش. وقتی میخواد بریم ددر و از گفتن این کلمه به نتیجه نمیرسه، میره جلوی در میشینه و کفش و دمپایی هر چیزی که دم دست باشه پاش میکنه.

- عکس های وبلاگش رو ببینین که میخوام عکس جدید بگذارم.

- راستی براتون بگم از مهمون دعوت کردنم برای تولد کیاراد.

دارم میشمارم و رسیدم به ۴٢ نفر. بعدش فکر میکنم که مدیریت اینهمه آدم کمی برام سخت میشه. در نتیجه تصمیم میگیرم فقط بچه ها رو دعوت کنم. دارم میشمرم و میبینم که آخه نمیشه که مامان بزرگ هاش نباشن تو تولدش، اونا رو هم اضافه میکنم. بعد میبینم یعنی خواهر بزرگ خودم که پسر هاش دانشجو هستن هم نباشه؟! ایشون رو هم اضافه میکنم. بعد میبینم نمیشه که برادر زاده هام و مامان هاشون و خواهر های من بیان و اونوقت خانواده کریم فقط خواهرش و مامانش باشن. پس ٢-٣ نفر هم از دختر عمو های کریم اضافه میکنم که با بچه هاشون بیان. ایندفعه یادم می آد که اصلا اصلا نمیشه که من مثلا زن عموهای کریم رو دعوت نکنم و دختر و عروسشون رو دعوت کنم و یا مثلا دختر عمو دعوت بکنم و وختر عمه دعوت نکنم. اینطوری یک قهر و حرف و حدیث اساسی رو مامان کریم باید پاسخگو باشه بخاطر این رفتار من. کم کم تعداد به همون ۴٠ نفر میرسه و من باز شروع میکنم به حذف کردن...

شما هم حتما میدونین چه مصیبتی هست دعوت کردن آدم های حساس! که چه کسی رو دعوت بکنی و چه کسی رو نه.

حالا دارم به این فکر میکنم که شاید کریم راست میگفت که تولد کیاراد بریم مسافرت و ٣ تایی باهم خوش باشیم و جشن بگیریم...

تا بعد

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان محمود و نور

میدونی پروین جون تولد یکسالگی هر چند خیلی خاصه برای پدر و مادر ولی چون بچه خیلی کوچیکه چیزی از این همه ازدحام نمیفهمه من که تجربه بهم ثابت کرد باید تا خیلی کوچیکن جمع خیلی کوچیک باشه. سفر رفتن و سه تایی هم جشن گرفتن خیلی زیبا خواهد بود. انشالله یکروزی برای دامادیش :)

لیلی مامان آراز

به نظر من تولد یکسالگی بیشتر برای پدر و مادره تا بچه. چون یکسالگی خیلی مهم و خیلی استراتژیک هست. از این سن به بعده که تعامل بچه با پدر و مادرش واقعا شروه میشه. برای خود من تولد یکسالگی خیلی خاص بود.... و با یک جمع خیلی کوچک 10/15 نفره جشن گرفتیمش... ولی اینکه مسافرت برین هم بد فکری نیست. میتونه خاطره انگیز و دلچسب باشه....

لیلی مامان آراز

راستی مبارررررررررررررررررک باشه تولد کیاراد جان.... از صمیم قلب تبریک میگم.....

هاله مامان ارشیا

الهی قربونش برم همه رو دعوت کن دیگه یه باره خودت رو خلاص کن[خجالت]جای ما هم حسابی خالیه[نیشخند]

مامان دینا

کیاراد خان تولدت مبارک..............!!! می تونم بفهمن که چه روز عزیز و خاصی هست شاد باشید و سبز همیشه

شایلی

ما هم کیاراد خیلی خیلی دوست داریمممم... حالا به ما هم همونجوری بوس میده؟[قلب]

باران

سلام! خوبي؟ خوشحالم باهات آشنا شدم. گفتم يه چيزي بهت معرفي كنم شايد خوب باشه.مجله شهرزاد رو دیدی؟ شماره جدیدش تازه منتشر شده. از بارداری تا بچه داری برای بچه های تا 12 سال، یه عالمه مطلب به درد بخور داره. عکس فرزند گلت رو هم می تونی براشون بفرستی که چاپ کنن

ساناز

ووووووووووووووو چند وقته من نرسیدم بیام اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سلام پروین جون.خوبی؟ کیاراد کوچولو خوبه؟ بچه داری اینه هاااااااااااااااااا.آدم اصلا فرصت سر خاروندن هم نداره.

نسرین

ببوس کیاراد ناز بزرگتر شده رو