مورد مصرف دم حیوانات!!

سلام

نصف شبی نشسته ام در مورد روش های از شیر گرفتن بچه مطلب می خونم. اینترنت هم که میدونین آدم یه ذره اگه شل بگیره یه دفعه می بینی به جای موضوع اصلی سر از جای دیگه ای در آورد. حالا خوشبختانه من از فیلد اصلیم که بچه داری هست خارج نشده ام.

امروز صبح باهم رفتیم برای کیاراد کتاب بخریم. برعکس وقتی که میریم سوپر و من به زور براش چیزی میخرم، توی کتاب فروشی تا چشمش به کتاب ها افتاد شروع کرد به انتخاب کردن. حدود 20 جلد کتاب کودکانه برای خودش و در کمال تعجب چند جلد کتاب روانشناسی برای من انتخاب کرد.(شاید از ضخامت یا رنگ و لعابشون فهمید که مناسب خودش نیست.) از بین اونا 7 جلد براش انتخاب کردم و بعلاوه چند کتاب و یک پازل به نام "فکر برتر". توی کتابفروشی که محوطه بزرگی هم بود، برای خودش و بدون نگرانی به همه جا سرک می کشید و من از صدای خروسی که از یکی از کتابهابش در می آورد و همه را به خنده واداشته بود، می توانستم جایش را شناسایی کنم!! البته معلومه که حواسم کاملا بهش بود که کسی باهاش کاری نداشته باشه. تو راه برگشت خوابید ولی بعد از بیدار شدن بلافاصله سراغ کتاب هاش رو گرفت و بعد از دیدنشون گفت "مامان پبین میسی  منه کیتاب آآدون" یعنی "مامان پروین مرسی برام کتاب خریدی"، و بعد از چند دقیقه ور انداز کردنشون گفت مامان لطفا غذا بیار بخورم آخه از گشنگی مردم! (مامان لوتدن غذا گتی ییم ، آخی آجیمنان اولدوووم.!) و بعد از ناهار هم چند ساعتی باهاشون مشغول بود.


امروز داشتم به بامزه ترین حرفی که کیاراد تا حالا زده فکر می کردم. خب مثل تموم بچه ها اونقدر شیرین زبانی می کنه و حرف های بزرگتر  از سنش می زنه  که واقعا آدم عاشقش میشه.

ولی چیزی که می خوام بگم حتما خنده تون می گیره.

یه روز شاید یه ماه پیش بود حین بازی در مورد میمون حرف می زدیم که ازش پرسیدم کیاراد به نظرت حیوانات با دمشون چیکار می کنن؟ اولین جوابی که کیاراد بلافاصله گفت این بود که "پی پی می کنن"!! بعد گفت نه میمون از درخت آویزون می شه.

حالا من رفتم تو فکر جواب اول. فکر کردم احتمالا چون کیاراد یه عضو دم مانند کوچولو!! جلوش داره که با اون جیش میکنه، لابد فکر کرده حیوانات هم با دم که مشابه ولی در عقب هست پی پی می کنن دیگه. نه؟

به نظرم با مزه ترین حرفی که تا حال زده همینه.


/ 12 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شایلی

لین خنده دار ترین و البته فیلسوفانه ترین جوابی بود که داده مطمئنا سریعا به ذهنش رسیده حالا جالبیش اینجاست اگه دختر بود هم اینو میگفت یعنی؟[خنده] راستی من همیشه ذوق مرگ میشم از خوندن آذری حرف زدنهای کیاراد باید بگم کلی ترکیم پیشرفت کرده

لیلا مامان پویان

عزیزم چقدر شیرین صحبت می کنی کیاراد عزیز[قلب] عکسهای وبلاگ کیاراد را نتونستم ببینم پروین جان هیچ کدوم برای من باز نشد[ناراحت]

لیلی

عزیزم، فیلسوفیه برای خودش. استنتاجش هم خوردینه عسل. ماشالله حرف که نمی زنه، کتاب می نویسه!!![بغل]

مامان محمود و نور

پروین عزیزم شرمنده با تاخیر تولد کیاراد عزیز مبارک انشالله که همیشه باعث افتخارت باشه و روزهای زیبایی با هم داشته باشید. برم بلاگ خودشم بیینم ببوسش حسابی از طرف من

سمیه

سلام پروین جون خوبی؟ خیلی وقت بود آپ نکرده بودی. دفعه قبل که آپ کردی من نتوسنتم صحفه ات رو باز کنم. انشالله که خوب باشی و سلامت.

مامانش

به این می گن قدرت استنتاج! واقعا بامزه بود. مامان پروین شما یکی از بهترین مامانایی هستین که من دیدم. [گل]

مامان شایان

آخی بامزهههههههه میمونا با دمشون پی پی میکنن [نیشخند] کتاب های جدید مبارکت باشه کیاراد نازم [قلب]

گلسا و مامان مونا

چه جالب اینجوری به ذهنش رسیده و زودشکلها و عملکردها رو به هم نسبت داده. و چقدر آقا خیلی خوشم اومد که بخاطر خریده کتابها تشکر کرده خیلی بامحبته[بغل][ماچ]